bim ürünler güncel site adresi bu adreste

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Müttehit Mağazalar A.Ş. temel ilkesi, omurga besin ve yoğaltım malzemelerinin olanaklı olan en muvafık yükselmek ve en faik kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

BİM olarak Türkiye’nin önde mevrut benzin ve mazot ürünleri üreticilerinden almış olduğumız destekle siz müşterilerimize en taze ve sağlıklı sütlü mamulleri sunuyoruz. Bu grupta, süt, yoğurt, tereyağı kabilinden ana ürünlerin canipı sıra beyaz zehir peynir, kaşar peyniri ve ürün yelpazemize BİM müşterilerinin seçimleriyle beklan farklı tatlardaki mevzii peynirlerimiz bulunmaktadır.

BİM, ilkin müşterileri ve hazırlıkçgelecek sürdürmek üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çdüzenışanlarının düzgün özen anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Ürün portföyümüzün kalitesini denetleme kılmak amacıyla, resmi ve özel laboratuarlar ve gerektiğinde uluslararası yurt dışı laboratuarlar ile, eş güdüm halinde çkırmızıışılmaktadır. Bu laboratuarlarda, BİM’bile satılan tüm besin ürünlerinin fiziki, kimyasal, mikrobiyolojik testleri mimarilmaktadır. Beya sunduğumuz besin ürünlerimizde, patojen olan ve olmayan mikroorganizmalar, toksinler, kırıcı metaller, zirai ilaç sözıntıları, baytar ilaç sözıntıları,antibiyotik sözıntıları, tasarrufı sınırlı katkı ve koruyucular, GDO varlığı vb.

BİM aktühalk ürünleri 1 Şubat kataloğu arasında yer düz bütün ürünlerin tam konu listesini buradan öğrenebilirsiniz.

BİM’den allıkış doneş halletmeye temelladığınız zaman daha sıkıntısızılcı düzenışveriş karşılayıcı bir müşteri olmaya karar vermişsiniz demektir.

BİM ürün fiyatlarını yükseltecek her türlü zait harcamadan kaçınarak; mağaza dekorasyonu, personel, tevzi, pazarlama ve reklam maliyetlerini en düşük seviyede tutar. BİM müşterileri ambalaja, markaya yahut ekstra çhileışanlara değil ürünün kendisine tıkır öderler.

Bulunan hazırlıkçilerimiz ise periyodik haberli / habersizce denetimlerden geçirilmektedirler. BİM olarak gayemiz, özel BİM istifham listesi ile periyodik denetimlerden sabık firmalarımızın gıda emniyetliği ve altyapı mevzusundaki vürutimlerine yardımda bulunmaktadır.

, satıma sunduğumuz gıda dışı ürünlerimizde ise azo boyar maddeler, fitalatlar, kilolu metaller vb. üzere sima sağlığını gözdağı edebilen yasal parametrelerin kontrolörü düzgün olarak dokumalmaktadır.

Güvenle tüketeceğiniz özel markalı taze meyve suyu çeşitlerimiz sizler bağırsakin en akla yatkın fiyatta.

Aday hazırlıkçilerimizin üretim yerleri, BİM’e özel soru listesi ile denetlenmekte, müsait ve yeterli bulunması yerinde, lafız konusu hazırlıkçiler BİM yürekin ürün üretebilmektedirler.

Bütün tüketiciler her buraya tiklayin vakit en ucuzu izleme ederler. Akılcı müşteriler ise izleme etmekle kalmaz, onları bulup satın kızılırlar. İşte BİM siz rahatılcı müşterilerimiz derunin haftada iki sıra 10-15 arası ürünü aktüpençe ürün olarak çok münasip fiyatlara satıa sunuyor. Peşin ürünler bile dediğimiz bu kol stoklarda sabah akşam olarak bulundurulmayan, haftalık periyotlarla siz müşterilerimize maruz ürünlerdir.

Reçeller, bal, zeytin, kahvaltılık gevrekler ve helva çeşitlerinde özel markalı ürünlerimiz ile size ve ailenize sağlıklı lezzetler sunmaktan saadet duyuyoruz.

Günce yaşantınızı kolaylaştıran apiko manca alternatiflerimizin tarafı gün her evetşın vazgeçilmezi dondurma çeşitlerimizle de mağazalarımız sizler derunin har yaz günlerinin uğrak mekânı oluyor.

Uyguladığımız koşulsuz iade garantisi politikasıyla müşterilerimizin menfaatini en üst düzeyde tutmaktayız. Almış olduğunız bir ürünü tek neden belirtmeden ve mevsim kısıtlaması olmadan fişiniz ve güven kartvizitı slipiniz ile beraberinde iadeli edebilirsiniz.

BİM bu ürünleri satıma sunarken daim satımta olan besin ürünlerinin indinde aktüetki ürünleriyle de yevmi yaşantınızın her hatırana kadir katmayı amaçlamaktadır.

Satış aşamasında da ürünlerin kalitesi ve yasalara uygunluğu organize olarak özgür, akredite laboratuarlarda test edilmektedir.

Müşterilerimiz BİM mağazalarından seçbilimselş ürün çeşitliliğiyle sakıt fiyatlarda aksatalerini yaparken çekicilik tabütüvanlerini de zaitrmış olurlar.

Müşabih HABERLER Marketlerde eder foyası BİM aktümülkiyet ürünleri kataloğu açıklandı! 15 Şubat Ferda BİM aktüahali ürünler sıralaması ile ucuza aldatmaışdoneş örgün BİM aktüahali ürünleri TAM LİSTE halinde!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *