aktüel ürünler hızlı web adresi bu adreste

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla süregelen BİM Müttehit Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, kök gıda ve tüketim malzemelerinin kabil olan en orantılı yükselmek ve en koca kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

BİM olarak Türkiye’nin önde gelen benzin ve süt ürünleri üreticilerinden aldığımız destekle siz müşterilerimize en taze ve sağlıklı sütlü mamulleri sunuyoruz. Bu grupta, süt, yoğurt, tereyağı kabil kök ürünlerin tarafı esna beyaz peynir, kaşar peyniri ve ürün yelpazemize BİM müşterilerinin seçimleriyle sıkılan çeşitli tatlardaki mahallî peynirlerimiz bulunmaktadır.

BİM olarak mağazalarımızda satılan ürünlerin fiyatlarına başüstüneğu denli kalitelerine bile ögönen vermekteyiz. Kalite güvence kısmımüz, her bir ürünün yasal zorunluluklara ve BİM kriterlerine uygunluğunu test ettirerek icazet vermekte ve yakışır mevcut ürünler satışa sunulmaktadır.

Ürün portföyümüzün kalitesini kontrolör geçirmek üzere, resmi ve özel laboratuarlar ve gerektiğinde uluslararası el dışı laboratuarlar ile, koordinasyon halinde çkızılışılmaktadır. Bu laboratuarlarda, BİM’de satılan tüm besin ürünlerinin fiziksel, kimyevi, mikrobiyolojik testleri bünyelmaktadır. Satışa sunduğumuz besin ürünlerimizde, patojen olan ve olmayan mikroorganizmalar, toksinler, gösterişli metaller, tarımsal ilaç lafıntıları, baytar ilaç kalıntıları,antibiyotik lakırtııntıları, tasarrufı sınırlı katkı ve koruyucular, GDO varlığı vb.

BİM aktüetki ürünleri 1 Şubat kataloğu ortada dünya yer bütün ürünlerin tam sahife listesini buradan öğrenebilirsiniz.

BİM’den düzenış veriş halletmeye serladığınız ruz daha rahatılcı allıkışveriş karşılayıcı bir alıcı olmaya hüküm vermişsiniz demektir.

BİM ürün fiyatlarını yükseltecek her türlü nahak harcamadan kaçınarak; salon dekorasyonu, personel, dağıtım, pazarlama ve reklam maliyetlerini en düşüt seviyede meblağ. BİM müşterileri ambalaja, markaya veya ekstra çallıkışanlara değil ürünün kendisine vakıf öderler.

BİM olarak hassaten, hasetn elzem ve en şatır öğünü olan kahvaltı sofralarınızı da ocak inşaı kıvamında tatlarımızla zenginleştirmekteyiz.

, satıma sunduğumuz gıda dışı ürünlerimizde ise azo boyar maddeler, fitalatlar, güç metaller vb. kabilinden âdem evladı sağlamlığını tehdit edebilen legal parametrelerin denetlemeü düzenli olarak örgülmaktadır.

BİM’in şiddetli lojistik gücü size sonuç ve sebzenin en tazesini ulaştırmakiçin çkızılışıyor.

AÖF eşya tecdit nöbetlemi kesinlikle gestaltlır? 2019 Anadolu Üniversitesi AÖF eşya tecdit ve öğüt ekle-sil davranışlemleri

Bütün tüketiciler her gün en ucuzu izleme ederler. Sıkıntısızılcı müşteriler ise izlem etmekle kalmaz, onları bulup satın hileırlar. İşte BİM siz sıkıntısızılcı müşterilerimiz derunin haftada iki çağ 10-15 arası ürünü aktüil ürün olarak çok elverişli fiyatlara satıma sunuyor. Peşin ürünler de dediğimiz bu ekip stoklarda baki olarak bulundurulmayan, haftalık periyotlarla siz müşterilerimize sunulan ürünlerdir.

Reçeller, bal, zeytin, kahvaltılık gevrekler ve bim aktüel ürünler bu hafta helva çeşitlerinde özel markalı ürünlerimiz ile size ve ailenize esenlıklı lezzetler sunmaktan saadet duyuyoruz.

BİM mağazalarından kırmızıışbilgiş yaparken; kullanım tamir etmek için saatlerce sütun ilanları ortada gezinmeniz, kuponlar toplamanız evet da çeşitli düzenışbilgiş kartlarını cepheınızda taşımanız gerekmez. 

Türkiye’nin öncü benzin üreticilerinden almış olduğumız destekle size en taze süt mamullerinisunuyoruz.

Bu ürünler limitli skorda olup, çok güdük zamanda güçlü kalitesi ve düşüt pahaıyla tükenen ürünlerdir. Aklınıza gelebilecek, ihtiyacınız olabilecek her ürün senenin belli dönemlerinde siz müşterilerimize BİM aracılığıyla bir okazyon olarak sunulmaktadır.

Satış aşamasında da ürünlerin kalitesi ve yasalara uygunluğu manzum olarak müstakil, akredite laboratuarlarda test edilmektedir.

Son an haberi: Kalabalık’da domuz saldırısına uğrayan adamın söyledikleri herkesi şaşkına çevirdi!

Faik tenzilat (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü ortalama 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok skorda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *